بهترین ها نظافتبهترین های نظافت را از ما بخواهید

ساعت کار ماساعت کار ما : هر روز هفته حتی ایام تعطیل 8 صبح تا 11 شب

لوگو
موبایل ایکون

پشتیبانی 24 ساعته

22 41 40 35

2 تخفیفات فصلی

نکات ریز خانه داری

نظافت ساختمان

نظافت ساده و راحت 10 دی

چند روش نظافت ساده و راحت

داشتن یک خانه تمیز و پاکیزه برای همه خانم ها یک حس خوب وخوشایند است. خانم های خانه دار برای تمیزکردن خانه خود دست به ابتکارهای جالب و خلاقانه میزنند، برنامه ریزی وقتی شما برای هرکاری برنامه ریزی داشته باشید کارها با نظم و ترتیب خوبی پیش میرود، پس وقتی شما برای نظافت منزل برنامه داشته باشید ،مثلا یک هفته درمیان مبل وفرش ها را شامپوکنید یا هفته ای یکبار اشپزخانه را تمیز اساسی کنید این برنامه باعث میشود شما سردرگم نشوید. تمیزکردن الوده ترین اشیا باید حداقل وسایلی را که درصد الودگی انها بسیار بسیار زیاد و خطرناک است ، هفته ای یک بار ضدعفونی کنید، تلفن، کنترل تلوزیون ، دستگیردر ، کلیدهای برق و کیبرد کامپیوترشامل این وسایل الوده میباشند، بهترین محلول برای ضد عفونی کردن این وسایل الکل میباشد یا ضدعفونی کننده های صنعتی میباشد که درفروشگاه های معتبرموجود است. سطل زباله سطل زباله را هفته ای یک بار بشوید تا باکتری های ان از بین رود به یاد داشته باشید که اشغال ها را هرشب بیرون بریزید هر چقدردیرتراقدام کنید برای خروج اشغال باکتری های بیشتری تولید میکند.کف سطل زباله را یک روزنامه بیندازید تا اگر ابی داشته باشد روزنامه ها اب ان رابکشند. هود و هواکش سرویس ها برای از بین بردن بو،گرد و غبار هواکش ها بهترین نقش را ایفا میکنند پس بهتر است انها را تمیزکنید تا عملکرد مطلوب را داشته باشد، بنابرین هرچند وقت یکبار هواکش را غبارروبی کنید و فیلتر هود را تمیز یا تعویض کنید تا این روند با اشکال مواجه نشود.

خلاقیت در خانه داری 20 آذر

خلاقیت های جالب در خانه داری

استفاده از فویل در آشپزی استفاده زیادی دارد ، اما در خانه داری هم میشود از آن به عنوان یارکمکی استفاده کرد، ورق نازک الومینیوم را زمانی که میخواهید غذاهای زیادی برای مهمانی و جشن هایتان بپزید میتوان روی سطح اجاز گاز بکشید و با خیال راحت اشپزی کنید ودقدقه کثیف شدن گاز را نداشته باشید و در اخرکار فول را برداید . فویل الومینیومی را دور نیندازید بلکه با ان یک کار جالب و خلاقانه انجام دهید، تمام چاقوهای کند و قیچی های که دیگر کاغذ را هم برش نمیدهند را تیزکنید فقط کافی است با چاقوی قیچی کنند فویل را برش بزنید هر چه بیشتر برش بزنید تیز ترمیشود. کاردیگری که با فویل الومینیوم میتوان انجام داد تمیزکردن نقره های سیاه شده است. خاک اره شاید فکرکنید اصلا درخانه داری مورد استفاده قرار نمیگیرد اما یک ترفتد جالب را برای شما در این مقاله میگذاریم، اگر شما در منزل از ظروف نقره ای برای تزیین استفاده میکنید پس باید خاک اره نرم و لطیف در منزل داشته باشید خاک اره نرم را به ظروف بمالید و نتیجه ان را ببنید البته قابل به ذکر است ازخاک اره میتوان برای براق کردن طلا هم استفاده کرد ، البته خاک اره استفاده شده را دور نریزید بلکه ان را پای گلدان هایتان بریزید.

نظافت با سرکه 15 آذر

بعضی از ترفندهای نظافت با سرکه سیب

برای از بین بردن لکه های زرد و سیاه کف قابلمه ها کمی جوش شیرین و سرکه را با اسکاچ به کف ان بمالید. لکه های سرسخت موکت را میتوان با محلول آب و سرکه از بین ببرید ، سرکه و آب را به روی لکه اسپری کنید و ده دقیقه بعد مجدد اسپری کنید و حالا یک دستمال نخی روی لکه بگذارید و اتو کنید. برای این که قابلمه شما درحین آبپزکردن مواد خوراکی سیاه نشود کافی است یک قاشق سرکه یا آبلیمو به آن بیفزاید. ضد عفونی کننده برای لباس ها و ملافه های کافی است کمی سرکه به مواد شویینده خود بی فزاید. اگر به مبل یا صندلی ماشین ادامس چسبیده است فقط کافیه چند قطره به ان سرکه بزنید و منتظر باشید تا شل شود و ازشرش خلاص شوید. برای جلو گیری از بخار کردن شیشه ها در فصل را کافی است در شیشه پاکن خود سرکه بریزید وتاثیر ان را ببینید.